| Lucian_Marius_1992 a întrebat:

Am 16 ani și am fost oprit de poliție când mergeam acasă și club ce pot păți?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faptul ca ai fost doar oprit si chiar legitimat nu inseamna nimic, este o activitate de rutina a politiei, mai ales noaptea. Daca n-ai savarsit o infractiune sau contraventie nu patesti nimic.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai facut nici o infractiune nu ai ce pati. Asta doar tu stii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ti au facut nimic atunci inseamna ca nu mai patesti nimic. A fost un control de rutina

| StefanNicusor12 a răspuns:

Asta m-i s-a intamplat si mie, dar este doar un control de rutina al Politiei.