| Georgian620 a întrebat:

Am aflat de curand ca iti trebuie un fel de legislatie pentru a conduce un scuter cu capacitatea cilindrica mai mica de 50(ccl)...sunt dispus sa dau un test pentru aceasta legislatie dar am o mica nelamurire...Ce contine acest test? daca ati putea sa imi oferiti un site de unde sa invat pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de certificat de absolvire a cursurilor de legislatie rutiera. Adreseaza-te la o scoala de conducere auto, aceasta poate sa-l elibereze, dupa ce vei urma cursurile si afli daca si din ce dai test, precum si bibliografia. Numai bine!