| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca vrea sa se dea lege ca cei din afara sa plateasca statului Romanesc o anumita suma pe luna. E adevarat sau am auzit eu prostii? Mi se pare catusi de putin adevarat, pentru ca e putin zis penibil, dar sunt curios daca e adevarat ce am auzit in autobuz sau nu.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu unde ai auzit, eu n-am auzit. Nu crede tot ce auzi, nu totul este adevarat. Si o asemenea lege ar fi neconstitutionala si ar incalca prevederi ale conventiilor privind dubla impunere si legislatia Uniunii Europene.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Cauta pe google. am citit acum 30 de secunde laughing. chiar e adevarat, pe cat de penibil suna

| KodrutZ a răspuns:

Nu ai net sa te documentezi? Sfinte cirnat, daca stai sa pui intrebari pe TPU... in alta ordine de idei, de ce te mira? Nu din cauza cretinilor astora au plecat milioane de romani in afara? Nu din cauza imbecililor astora rid si curcile de noi? Sint DISPERATI. Au ramas fara bani si nici nu au bunul simt sa taie din carne vie in aparatul bugetar. Sint SUTE DE MII de frecatori de menta in aparatul de stat. Pot sa dea ce lege vor, ii dau romanii din afara in judecata si o sa se cace pe ei la CEDO din nou...

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mda. am vazut acum. ponta e cel cu ideea. doamne cat de patetici sunt unii. cred ca s-.a suparat ca a pierdut alegerile laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Luati mai si puneti cate 10 EUR de fiecare. Cu banii adunati intr-o singura luna tocmiti o echipa de killeri a-ntiia, de pe la Yakuza sau ceva de genul. Si va ocupati de Ponta cum ar fi trebuit sa o faca cineva de mult...

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Nu e prost ponta. 10 euro per 3 milioane de romani in afara, vin 30 de milioane de euro lunar in buzunarele hotilor din Romania. chiar nu e prost. am citit vezi domne, ca "da romanul trimite bani in Romania, dar nu da nimic la spitale scoli si altele " de aia idiotii astia baga bani in biserica poporului nu stiu cate milioane, ca nu au bani. icompetentii naibii

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum ziceam, tu iti dai seama ce strike team angajezi de 30 de milioane? Catedrala bintuirii neamului sa si-o bage in dos! Mama lor de cretini...

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mai ai grija. daca nu mai intri timp de cateva zile stiu ca te-au ridicat aia de la fbi ca faci amenintari de genul ai grija. daca era comentariul asta pe fb, deja te jucai in puscarie cu altii la ora asta laughing.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am instigat la nimic. Ziceam ce ai putea sa faci cu banii aia. Daca zic ca cu 1000 EUR te duci la o profesionista care te face pe toate fetele asta nu inseamna ca imi insel nefasta. In alta ordine de idei, daca serviciile stau si pe TPU, inseamna ca au a draq de mult timp liber... caz in care tin sa le transmit toata stima si respectul. Celor ce se ocupa de chestii concrete, cum ar fi si monitorizarea online, ca sefii lor... alti imbecili. Dar sa nu deviem.