| gabitodoranhabic94 a întrebat:

Am fost admis la examenul auto dar imi lipsea chitanța pentru taxa permis in cele din urma am plătit taxa după o săptămana dar încă nu a venit permisul si a mai trecut o săptămana de când am plătit taxa ce pot sa fac ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si ai fost primit la ambele probe (teoretica si practica), fara chitanta de plata a taxei?
In orice caz permisul il primesti abia dupa cca 10 zile de la reusita la proba practica.

| gabitodoranhabic94 explică (pentru Ioandelasal):

Am fost primit deoarece am plătit taxa inainte de proba teoretica numai ca s-a pierdut chitanța si trebuia sa fie in dosar examinatorul la proba practica mi-a zis ca nu o sa primesc permisul pana nu plătesc din nou taxa ok am plătit-o la posta după o săptămana si nimic astept

| Violleta2022 a răspuns:

Asteapta, ca vine in 2-3 saptamani dupa ce platesti taxa.