| MariusStefan25 a întrebat:

Am nevoie de adeverinta de venit pentru a scoate impozitul in Olanda, treaba e ca eu nu pot veni in tara sa o iau, o pot scoate de la Anaf prin cineva?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti deoarece trebuie personal sa mergi la anaf, altfel este complicat sa faci procura notariala tot dracul ăla e ca trebuie sa vi in țara.

| GabiDumitrescu a răspuns:

2022, buna ziua, de online ai auzit? Noroc cu pandemia, dar sa stii ca ANAF au inceput sa faca chiar si controalele exclusiv online in unele cazuri.