| Erin28 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de o adeverinta de venit de la ANAF, in care sa fie evidentiat venitul net din lunile iulie, august si septembrie. Cand am avut nevoie ultima data, mi-au spus ca imi pot da o adeverinta cu venitul de pe tot anul. Stiti cumva daca se elubereaza un astfel de tip de adeverinta?

2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Se eliberează doar pentru veniturile realizate într-un an fiscal. Nu se face împărțire pe luni. https://www.contzilla.ro/......e-la-anaf/

| Erin28 explică (pentru IceRope):

Ok, multumesc! Apreciez foarte mult.