| florin_9535 a întrebat:

.. plec in franta, si am nevoie de scule de constructii cu mine, bormasina flex autofiletanta si alte lucruri marunte, mi le primesten avion?

4 răspunsuri:
| Marcian a răspuns:

Da, dar nu le vei lua cu tine in avion ci vor fi puse in cala de bagaje.Ai grija totusi ca sunt preturi cam mari daca vrei sa beneficiezi de cala de bagaje.Nu mai bine mergi cu autocarul?

| solumaam a răspuns:

Bineainteles ...doar ca vor fi puse in cala de bagaje!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles. Vor fi depozitate in cala avionului, ca orice bagaj de om normal, iar tu vei fi taxat in functie de greutatea acestora.

| Adelina2010 a răspuns:

Destul de complicat...probabil ca da,daca le pui in bagajul mare, nu in cel de mana, si le declari la iesirea din tara