| L567 a întrebat:

Salut! Am fost azi sa-mi fac fisa medicala pentru Școala de șoferi și din greșeală nu am pus adresa de pe viza ci pe cea din buletin. E posibil sa apară probleme din cauza asta?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nici o problemă, tu ai grijă cum conduci!

| L567 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc pentru răspuns! Mă gândeam să nu existe vreo problema din punct de vedere legal, dat fiind că la momentul completării fisei nici măcar nu aveam o viză de flotant, urmează să o fac și nu știam dacă ar trebui sa pun adresa din buletin sau pe cea din viitoarea viza

| sierra1 a răspuns (pentru L567):

Baftă!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu