| LolaGreen a întrebat:

A cumparat cineva de pe Wish? Ca am o problema si nu stiu ce e de facut. Am pus comanda pe wish si nu mi-a venit la data estimata si am dat optiunea de rambursare bani, a doua zi am primit notificare sa vin dupa produs. Ce e de facut in cazul asta?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Noi am făcut comanda pe 21 octombrie și a venit comanda abia acum o săptămână. Cu toate că pachetul era deja intrat de pe 1 noiembrie în țară. Mai așteaptă. Livrările in aceasta perioada cu pandemia vor avea multe întârzieri de oriunde ai comanda.
P.S Data menționată era pe 16 decembrie, nu am băgat refund am mai așteptat așa că pe 5 ianuarie a venit și pachețelul la poștă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nimic de facut, mergi si vezi dar probabil nu e acolo pentru ca e inca in tranzit

| MValentin a răspuns:

Da eu am cumpărat de vreo 4 ori.
Cred ca ai inteles greșit termenul de data >>>estimata