| Bogdannn96 a întrebat:

Am terminat clasa a 6-a cu media 8.87. Pe primul semestru am avut 9.06, si media anuala la purtare 10. Pot primi bursa de merit?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu putem da noi raspunsul, depinde de fondurile primite de scoala si de cati sunt cu medii mai mari decat tine. Intreaba la scoala. Oricum, bursa se va primi numai din anul scolar viitor, se acorda doar pe perioada cursurilor. Numai bine!

| mennenspeed a răspuns:

Depinde de colegii tai. la mine in clasa nici cei cu 9.20 nu ai luat bursa de merit, dar sper sa iei happy Funda?