| Adryan1302 a întrebat:

Sunt in clasa a-5-a si am avut pe primul semestru media 9.50.Pot lua bursa de merit sau de studiu?

Răspuns Câştigător
| anvis a răspuns:

Depinde de medii au ceilalti copii din scoala. sincer, nu cred. in general, bursele se dau celor din clasele mai mari. dar iti doresc succes. oricum, nu notele conteaza, ci ceea ce stii.

5 răspunsuri:
| Adryan1302 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Eu sunt in a -6-a si am avut media generala 9.73 si nu am primit

| sua01 a răspuns:

Da.Orice medie trecuta de 9.50 se da bursa.Nu stiu exact ce bursa, dar iti da una.

| ionelaleontescu a răspuns:

Da se poate, eu am avut media pe primul semestru 9.64 si i-au bursa.

| Constantynyn a răspuns:

Cu siguranta