| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat liceul anul acesta, mai pot depune actele pentru indemnizatia de somaj?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Actele se depun in termen de 2 luni de la terminarea liceului.Somajul este de 250 ron lunar pe o perioada de 6 luni.

| OnuOnulică a răspuns:

Da,cred.

| Xenya a răspuns:

DA.

| andrw1929 a răspuns:

Da mai poti.

| crackster a răspuns:

Am fost azi si am aflat ca ieri a fost ultima zi din pacate...

| afterlifesupreme a răspuns:

Actele de somaj se pot depune in 60 de zile de la terminare liceului. daca ai terminat pe 31 mai nu mai poti

| anonim_4396 explică (pentru afterlifesupreme):

Multumesc mult!

| cipry73 a răspuns:

Da. Dar numai daca te incadrezi in 60 de zile de la data absolvirii.
In plus poti citi legea somajului nr.76/2002
Mult Succes!