| Stallone a întrebat:

Am vazut ca toti mai multi romani emigraeza in strainatate si traiesc din ajutoarele sociale. Care sunt aceste tari si beneficiile lor?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Unde ai vazut?
incearca sa gandesti bine, fii cumpatat si nu mai pune urechea la idiotenile ce le auzi in jurul tau. colacii s-au terminat de mult timp in tarile care spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ai beneficii de pe urma acestora, trebuie mai intai sa muncesti. Nu am auzit de romani care pleaca in strainatate si traiesc din ajutoarele lor sociale. In primul rand, le acorda? Multi romani se duc in Germania, Italia, Anglia. Repet: daca muncesti, poti avea nu numai ajutoar social, poti avea bani de pe urma muncii.