| AlexanderNL89 a întrebat:

Anulare rezervare

Buna ziua, am facut o rezervare pe site-ul LastMinute.com pentru un amic iar din greseala a anulat rezervarea am sunat la ei am discutat si mi-au zis ca nu se m-ai poate face nimic.
Anularea costa 1100 EUR, eu am garantat cu cardul meu intre timp agentia a incercat sa retraga bani de pe card i-ar eu l-am blocat.
Poate agentia sa il de-a in judecata desii a primit un email ca daca nu plateste in urmatoarele 10 zile il poate da,
?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica anularea costa 1100 euro?
poate atat costa rezervarea care nu este rambursabila dupa anulare.

daca in termenii si conditiile rezervarii scria acest lucru e ca si cum ai avea o factura neplatita la ei si da te poate da in judecata

| AlexanderNL89 explică (pentru suntserios):

Anularea fiind nerambursabila.