| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, important e ca psd incepe sa se cace pe el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e clar ca a fost un vot anti Dragnea?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Deci ești de acord și tu că dacă câștiga votul era liber cum consideră băieții ăia că votul lor a salvat justiția?laughing))

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca decizia curtii a fost programata luni sa nu influenteze votul nu invers. Cred ca il arestau si daca câștiga.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar prezenta mare la vot si scorul mare al PNL au fost din ura fata de Dragnea.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Păi ce treabă are justiția independentă cu votul? La fel de rău dacă s-a luat așa ceva în calcul.
Toți liderii politici care s-au dus la pușcărie în țara asta s-au dus pe același tipar: când au pierdut puterea, fie în partid, fie în țară. laughing Fie în ambele cum era cazul acum.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Realizezi ca oricat de independenta ar fi justitia... o sentinta inainte de alegeri influenta votul...

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ok, și care era problema?
Justiția nu se planifică după alegeri, prezidențialele nu le-a influențat?
Unde pe lumea asta se mai judecă dosare în funcție de data/rezultatul alegerilor?
Și condamnarea asta a făcut un enorm bine psd-ului, asta poți fi sigur:d

| aXy99 a răspuns:

"Ne pare rău, pagina nu există!"

Nu functioneaza link-urile.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Am rezolvat, am intrat pe link-urile respective, dar tot nu inteleg unde bati.

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

Că twitter-ul e plin de retardați care cred că votul lor l-a băgat la pușcărie. Lucru total adevărat, dar în niciun caz motiv de bucurie pentru un om sănătos la cap care crede că judecătorii au nevoie de vot ca să pronunțe o decizie 'independentă' laughing))