| k0sty92 a întrebat:

Are cineva somaj din Italia? Pe cat a luni ati primit? Din cate stiu, se ia pe 8 luni, dar am luat decat pe 7 si luna aceasta inca nu au intrat banii pe card...o fi din cauza ca e ianuarie si au fost sarbatorile, se actualizeaza mai greu sau cum e? A luat cineva in ianuarie? Mentionez ca iau din iunie 2012, adica atunci am bagat actele, si in august am luat pe 2 luni, retroactiv, ma poate ajuta cineva? va multumesc mult, funda!

Răspuns Câştigător
| PsoN a răspuns:

Il vei primi dar cu o luna in urma de ex daca trebuie pe ianuarie il vei lua pe februarie!

| k0sty92 explică (pentru PsoN):

Pai si daca eu am bagat actele in Iunie, pana cand ar trebui sa primesc? ianuarie sau februarie?

| k0sty92 explică (pentru PsoN):

Stiam asta cu o luna in urma, dar in lunile anterioare am primit inainte de 15 si acum e in 17 si tot nu s-au alocat!

3 răspunsuri:
| PsoN a răspuns:

Vei primi astepta!