| anonim_4396 a întrebat:

Are sanse Mircea Geoana sa castige alegerile din aceasta iarna?

9 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cam tot atatea, cate am eu sa devin suveran pontif. Intai trebuie sa se uneasca Romania cu Groenlanda, catelul meu sa participe la experimentul Big Bang, etc. Intrebarea corecta era: Il voteaza soacra-sa?

daniela
| daniela a răspuns:

Sper ca nu... pariez pe Crin Antonescu - ar insemna un vant nou de primavara

| borsec a răspuns:

Sper sa nu

| Zoombe3 a răspuns:

Posibil, avand in vedere faptul ca populatia Romaniei este compusa in marea ei majoritate de catre pensionari.

| nicoleta_7357 a răspuns:

Si in privinta; ui MIRCEA situatia nu este batuta in cuie.

| nicp a răspuns:

Da, pare mai diplomatic decat restul...nu sunt PSD-ista.

| alexzender a răspuns:

Ce sanse se aiba geoanalaughing .Eu unu nu l-as alege. Cauta pe google /prostanac/ sa vezi ce rezultate iti aparlaughing

| irinadenisse a răspuns:

NU.

| tavi74 a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUU