| chupachups1234 a întrebat:

Cine v-ati fi dorit sa castige alegerile prezidentiale: Geoana, Base sau Crin? Eu Base; ma gandesc ce s-ar fi ales de noi daca ajungeau Geoana sau Crin, mai ales cu ce mai vad acum la TV... whew!

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Crin. Ceva nou prinde intotdeauna bine.winking Si de asta mi-as fi drit sa fie Crin presedinte. Dar cum oamenii cred in promisiunile desarte ale lui Basescu. Ce sa-i faci? straight face

| OanaG a răspuns:

De ce Basescu? Ce a facut el in tara asta? Ne-a adus criza pe cap? Stie doar sa le mareasca pensiile batranilor, si nou-nascutilor sa le dea milioane, si noi cei mai mari sa ne ia alocatiile.Asta stie sa faca...

Vai de capu lui`. Pentru Romania ar trebui un presedinte sincer si calculat.Nu toti chiorii, dar na alegerea locuitorilor din Romanicahee hee

| chupachups1234 explică:

Da...Cand abia isi anuntau candidatura, tineam cu Base sau Crin; dupa care Crin a inceput sa isi dea arama pe fata...

| chupachups1234 explică:

Miss Princess, poate nu ai observat ca e criza mondiala...nu numai la noi. Si... manipulare in masa? De ce ar vrea sa manipuleze, din moment ce mai toate posturile de stiri tin cu Geoana? Credeti ca daca ar fi venit Geoana sau Crin la putere faceau mare branza. Ne-am fi uitat luuung dupa Base.

| cosm1n_9149 a răspuns:

Eu mi-as fi dorit alta soarta pentru ei dar ma abtin sa o spun.
Cat despre ce vezi tu la TV, aceea se numeste manipulare in masa. Dar poate esti prea tanara si nu intelegi. Nu i-am votat pe niciunul ca eu nu votez astfel de persoane, nu are rost sa ma deranjez sa merg pana la sectie?
Totusi mi-as dori sa vad cum s-ar descurca ei cu minimul pe economie, javrele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crin.Basescu deja are 2 mandate, cat despre Geoana...cum ar zice Becali:,, N-are moaca de presedinte``! laughing.