HepHap
| HepHap a întrebat:

Cum se va imparti acum puterea? C. V. Tudor tocmai a declarat ca si PRM si PNG l-au ajutat pe Geoana sa castige alegerile. Le-ajunge ciolanul la toti de la PSD, PNL, UDMR, PNG si PRM? Va fi stabilitate politica?

10 răspunsuri:
| mariobros a răspuns:

Ai vazut cum e la Animal Planet? Intai se satura masculul dominant dupa care, in ordine ierarhica, se dau la ciolan si restul`.

| rey a răspuns:

alllinna ce esti? om sau ce? bineinteles ca putem influenta.

Va fi jar in Ardeal. ungurii ajung la ciolan.

| Victoria a răspuns:

Rezultatul nu e definitiv deocamdata. Putem avea parte de o rasturnare de situatie si Basescu poate iesi presedinte, asa cum in 2004 fusese dat Nastase castigator la inceput, iar Basescu final.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Pana sa se dea cu PSD, il simpatizam pe Vadim, ma gandeam ca el e singurul care poate sa incerce sa redreseze tara asta. Il simpatizam pe om pentru ca interesul asasinilor economici pentru tara noastra este mare si Basescu dansa dupa cum cantau ei, si pentru acest fapt il uram. Acum ma gandesc ca acest Basescu POATE face si el ca Ceausescu si le trage prin gurita tuturor celor din afara tarii care vor sa ne ia cate o bucatica din tara noastra. Sau poate ca nu o fi chiar asa de rau daca ne-or invada strainii. In orice caz cu PSD la putere o sa ajungem ca in Argentina... adica pentru O PAINE o sa spargem magazinul. Sa fiu on topic, ciolanul e pe terminate, se supara cainele deja ca nu i-l pasam.

| 31957319 a răspuns:

Hephap tati.
Eu am vazut la tv rezultatele (fictive Geoana 51, 2% Basescu 48, 8%)
Sunt in irlanda, dar cu nervi, ma doare si acum stomacul, m-am dus sa votez cu Basescu, el ne-a vandut flota, dar PSD ne-a vandut tara, si ii prosteste pe moldoveni si pe olteni cu pensii mari.
Aviz amatori Geoana, El ne scoate din criza?laughing)) ala o sa mai vanda ce a ramas. Si Crin A. ii modelul real de roman, asa sunt majoritatea, nu au cuvant, va dati unde ii bine, iar restul sa moara de foame.
Daca iese Geoana, imi voi cumpara pistol, si va sfatui pe toti care aveti familii sa faceti la fel, caci urmatorii 5 ani, vom reveni la comunism, pile, frauda, salarii mizere, proxenetism s. a. m. d.
Daca ideologia mea pentru o Romanie mai buna ma face sa devin rasist, atunci voi fi, doar ca sa scapam de trandafiri, caci spinii lor ne vor injunghia nu doar ne vor intepa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca va fi sau nu va fi, noi putem influenta asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o vor imparti? Pai asa:
-la educatie si cultura-Vanghelie
-la interne-becali
-la armata-Vadim
-la economie-Vantu
-la finante-Patriciu
-la justitie-Nastase
-la turism...Crin Antonescu, asta ca tot nu a dat el prin parlament. laughing
La celelalte ministere lista este deschisa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu este si va fi presedinte. De la pranz ne-au intoxicat cu cele 4 procente diferenta in favoarea lor, ca sa poata spune la sfarsit, cand va iesi Basescu, ca s-au fraudat alegerile de catre PDL. In fapt eram mereu sensibil peste PSD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sas:el ne-a vandut flota, dar PSD ne-a vandut tara
Fix asa e.happy bv pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hepule? astai diferenta intre a lucra unul pentru 22 milioane si a se imparti ciolanul in functie de procente la 5-6. daca prostii nu inteleg, sa astepte marea foame. a noastra.nu a lor.cand vor ramane fara cenusa in vatra, vom mai tacea, ca de vorbit nu se va mai putea.de ce? o vom avea in gura toti.cine bate pariu? cu mine?