| fofulet a întrebat:

As vrea sa plec in excursie in Munte Negru, ce acte imi trebuie si care ar fi cel mai ieftin pret va multumesc.

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Pentru a calatori in Muntenegru, ai nevoie de pasaport valabil. Cel mai ieftin pret este zero, daca mergi pe jos, daca vrei alta varianta, ma tem ca trebuie sa cauti singur.

1 răspuns:
| LIN2010 a răspuns:

Trebuie sa deti pasaport valabil, Munte Negru si Serbia nu fac parte din UE, si cel mai bine este sa utilizezi serviciile unei agentii de turism, nu stiu sigur daca iesi mai ieftin da este mult mai sigur.Atentie drumurile sunt ca dupa razboi.iar daca te aventurezi pe cont propriu afla ca se dau multe tepe, chiar si talharii la drumul mare, asa ca tu hotarasti ce crezi ca-ti convine, pretul sau siguranta.Succes.si vacanta cat mai placuta.