| Inger_Boy_1988 a întrebat:

As vrea sa stiu ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a deschide in Gara un magazin eu sunt tanar am 23 de ani. Ce avize imi trebuie cu cine trebuie sa discut despre chiria spatiului. Care ar fi costurile pentru un magazin micut? Pot primi bani de la UE pentru aceasta afacere ce trebuie sa fac sa ii primesc? Am nevoie de angajati? As putea face parteneriat cu cineva pentru a merge mai bine? Astept raspunsuri. Va multumesc

1 răspuns:
| ThePagany a răspuns:

1) Iti trebuie un loc liber la Gara, 2)daca gasesti il cumperi, 3) inainte sa il deschizi, sa faci curat si toate alea mergi la Police si vb cu ei. Depinde de spatiu. Dar o sa te taraie peste tot sa faci rost de acte. 4)Daca vrei iti angajezi...nu esti obligat. 5)Da, poti face parteneriat.