| mironica a întrebat:

As vrea sa votez la prezidentiale cu cineva care are de gand sa legalizeze prostitutia. Stiti cumva care din cei care candideaza la presedentie are in plan asa ceva? Multumesc

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel care ar dori sa se legalizeze prostitutia si participa la alegerile prezidentiale se numeste ''Traian Basescu''. Dar sa nu uitam un singur lucru ca acesta doar propune, cei care aproba o lege sunt parlamentul romaniei.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Intre prerogativele Presedintelui nu intra si acela de a propune/emite legi.
Deci, nu te mai agita, ca, oricare ar promite chestia asta, nu e decat hartie de prins muste.