| NameoftheCentury a întrebat:

Cine candideaza la alegerile prezidentiale de anul acesta?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

12 politicieni si-au anuntat, pana in acum, intentia de a intra în cursa pentru Cotroceni, după ce alti trei - Viorel Catarama, Cristian Diaconescu si Remus Cernea au renuntat sa mai candideze.
Vezi lista :http://www.romaniatv.net/......68906.html

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Niste escroci, borfasi mincinosi., probabil si cativa penali. smd.

| Pool77 a răspuns:

Degeaba. Basescu este unicul candidat. laughing

| Corobana_Stefanel_1990 a răspuns (pentru Pool77):

Shhht! ca-ti taie din alocatie sau salar big grin

| Pool77 a răspuns (pentru Corobana_Stefanel_1990):

Alocatie. laughing Oricum. big grin

| Corobana_Stefanel_1990 a răspuns:

Klaus Iohannis, Cătălin Predoiu,Călin Popescu Tăriceanu, Ioan Ghişe, Viorel Cataramă, Kelemen Hunor, Corneliu Vadim Tudor, Dan Diaconescu si Ponta!

| KodrutZ a răspuns (pentru Corobana_Stefanel_1990):

Si tanti Macovei ce are? Aaaa... tu i-ai mentionat doar pe aia care ar trebui impuscati sau trimisi la nebuni?