| Ingognito a întrebat:

Au venit cei de la curent si mi-au scos contorul electric deoarece avea siguranțele diferite, au dreptul sa facă asta? Si cum il iau înapoi?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-au luat la verificat pentru ca ai umblat la el. Era normal sa-ti puna altul in loc. Sau ti-au taiat curentul pe motiv de neplata.

Răspuns utilizator avertizat
| RobertMrg a răspuns:

Salut, este absolut normal, la sigurantele acelea nu se poate umbla, trebuie sa te duci la primărie sa intrebi despre problema, imi pare ca trebuie făcută o cerere la ei!