| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Am oprit complet curentul electric, dar contorul meu inca inregistreaza consum. Exista posibilitatea ca cineva sa fure curent de la mine?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| emilitalia a răspuns:

Nu este neaparat nevoie ca cineva sa fure curent de la tine pentru ca un contor sa se invarta chiar si fara consumatori.Este suficient sa ai o pierdere pe instalatia electrica si asta nu este bine deloc.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Normal ca da. Am avut si eu aceeasi problema dar s-a rezolvat repede chemandui pe cei de la electrica si cu o amenda desigur (pagubasului).