| tactrecords a întrebat:

Am si eu o intrebare ce tine de electricitate, cunosc pe cineva care a facut nu stiu ce la contorul electric si tot ce are in priza nu inregistreaza contorul de curent. Intrebarea e cum a facut asta? Si daca stie careva sa imi explice si mie cum se face exact big grin Funda tongue

2 răspunsuri:
| Dragunov5767 a răspuns:

Cred ca a furat curentul de la altcineva

| 1986girl a răspuns:

Practic pune un ac la ceas si ceasul nu mai poate sa se învârta, ceva de genul era la apa la curent habar nu am dat mare grija daca esti prins vinzi casa sa plătești amenda