| yuly_6695 a întrebat:

AVETI INCREDERE IN INSTITUTIILE STATULUI ROMAN?

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Institutiile sunt necesare si ar fi ideal sa avem incredere in ele. Din pacate, increderea se castiga, iar prin oamenii care le populeaza, de cele mai multe ori institutiile au de suferit. Nu poti avea incredere in ceva care pare sa-ti fie ostil.

10 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Nuuuuuu, chiar acum cateva zile am patit-o la primaria sectorului 5.

| selef a răspuns:

Deloc.

| Dara a răspuns:

Nu!

| DenissaDeea a răspuns:

Personal NU am incredere! Coruptia incepe de la cap si pana la coada se impute de tot.

| baba a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.alte comentarii nu mai fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutiile sint formate din oameni, fara ei, institutiile nu ar exista. Si nu am incredere in multi dintre cei ce lucreaza in institutiile asteawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee, la nevoie ce sa faci... Eu ma enervez cand vad vreo functionara nesuferita ca-mi vorbeste ca si cum as fi venit la cersit, de parca ar face munca-n folosul comunitatii stii, neplatita si se mai moscaie si face figuri de doamna importanta, de parca ar avea intalnire la ceai cu presedintele si nu trebuie sa-si consume energia sad sunt multe aiurite d'astea, daca nu le place locul de munca de ce dracu nu-l schimba, ce sa ma indispuna pe mine ca este ea nefericita, eu ma duc sa-mi rezolv treburile nu sa-i suport fitele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aliosa6 la Primaria sectorului 5 e sef nimeni altul decit Evanghelionu Brawnian, normal ca ai patit-o rolling on the floor