| pisi1793 a întrebat:

Am fost in comisia de votare duminica trecuta la referendum.As vrea sa stiu cand se dau banii si cat de data asta? Ca la alegerile locale s-a dat 240 de lei.Am intrebat la primarie, dar tipele de acolo au zis ca inca nu stiu nimic.Astept un raspuns cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| Marlboro1 a răspuns:

Cam 200 lei, cel putin atat primeste matusa-mea happy
si nu, nu stiu cand se dau banii straight face

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Si aici ce dracu' e, Biroul Electoral Central, te trezesti aiurea in tramvai si zici ca esti pe vapor.

| pisi1793 explică (pentru Hombre):

Ce ar fi intai sa inveti sa scrii si apoi sa intram putin in polemici.Bine? Hai mersi de "raspuns", chiar nu m-a incalzit cu nimic.Mai fa putina pregatire la limba si literatura romana!

| Hombre a răspuns (pentru pisi1793):

Am recitit, am rectificat. Dar aici ce dracu' e Biroul Electoral...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai vreti si bani acum...

| pisi1793 explică (pentru anonim_4396):

Auzi,oricine ai fi.Normal ca se plateste.Ca totusi acolo se depune o anumita munca psihica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pisi1793):

Tinand cont ca PDL a zis pass la referendum, sa te plateasca Varanul, ca doar el a vrut referendumul asta...
Chiar ca munca psihica, Uslaso!

| Marlboro1 a răspuns (pentru pisi1793):

Cam 200 lei, cel putin atat primeste matusa-mea happy
si nu, nu stiu cand se dau banii straight face