| SaveTheNature a întrebat:

Duminica sunt alegerile locale? Cu cine veti vota? voi, ai vostri.

16 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ai mei la locale n-au cu cine sa voteze.Un tigan care e in functie de 12 ani si le lustruieste cururile tiganilor din oras, o betiva notorie din partea comicilor horror PP-DD, un imbogatit ilicit care-si insira mecla perversa prin tot orasul si o arde cu un Opel Tigra si un habotnic radicalist, lipsit de orice ratiune, din partea PRM.Cam asa sta treaba in pseudo-orasul unde rezidez.Interesant e ca astia de la PDL au devenit ApV(Alianta pentru Vrancea) si au pus un copacel simpatic si la fel de pervers ca ei ca sigla.Pai,nu mai ramane nimic de facut decat sa le-o indesi pe gat, pentru asemenea perfidie, de a se reinventa, cand sunt niste coioti muribunzi, nenorociti.Eu m-as duce la o sectie de votare cu un pistol de jucarie, poate fac ceva impresie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Din fericire, PDL e deja defunct, iar Diaconescu si partidul lui de rahat are aceleasi sanse ca si VC Tudor si partidul lui de secaturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Voteaza-l pe ala cu Tigra! Ala macar e un parvenit de cacao, daca n-are macar bani de un Mertz ca lumea... dar o sa aiba macar grija sa asfalteze strazile, ca am inteles ca Tigra are suspensiile naspa, ha, ha.

| MidnightLady a răspuns:

Cu sasu' meu. love struck Si ai mei la fel daca vor sa mai aiba liniste in casa.
Adica FDGR, da' nu cre' ca stii ce-i asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez cu cel mai naspa candidat, care nu a mai fost prin Primarie decat in vizita. De ce zic asta:
Cel ce e deja in functie trebuie sa inteleaga ca totul e relativ.
Cel ce are cele mai mari sanse sa il detroneze, trebuie sa inteleaga ca nimic nu e mocca, doar furabil.
Ala de il votez eu trebuie sa inteleaga ca se gasesc destui cretini pentru orice outsider de pe lumea asta.
Oricum, mi-a placut chestia ta, cu voi, ai vostri. Se vede ca te-as vota oricand, mai ales ca sunt relaxat, e numai un tur de scrutin, ha, ha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce n-ai postat la legislatie&politica?

| ThePoet a răspuns:

Sunt din Arad si il voi vota pe Claudiu Cristea, un candidat independent care are mari sanse ajunga primar. La consiliul judetean probabil o sa votez cu TPT sau PRM... desi nu sunt sigur inca.

Răspuns utilizator avertizat
| Ekcstsy a răspuns:

Pana la alegeri votul e secret. FAci sondaje? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| olivert1310 a răspuns:

Categoric USL, e bagat si tata pe acolo pe undeva, deci vreau sa iasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Hardy2000 a răspuns:

De ce nu iti alegi tu, noi avem parerile noastre, tu voteaza dupa cum crezi big grin funda?

| Victor195 a răspuns:

PDL-Andrei Volosevici >> Ploiesti >> Bafta