| chiriacMadalina a întrebat:

Am implinit 18 ani anul trecut in aprilie si am dus cererea aceea tipizata si completata la secretariat pentru a primi in continuare alocatie. Am aflat in luna ianuarie ca acele secretare nu au mai trimis cererea. Asa ca am mai completat una. Totusi, nu prea am incredere in profesionalismul lor si as vrea sa stiu daca exista vreo cale de a verifica. Imi poate spune cineva unde trebuie sa sun? Sunt din Botosani, apropo.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti interesa la Agentia judeteana pentru plati si inspectie sociala Botosani.

| chiriacMadalina explică:

Multumesc mult!