| bogdan1298 a întrebat:

Am implinit 18 ani in luna iunie 2016. Am completa cererea pentru a continua sa primesc alocatie si in urmatorul al scolar, dar de 6 luni nu am mai primit nimic nici eu nici colegii mei. Am mai depus si alta cerere de acest gen la secretatiat dar fara rezultat. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prima data intreaba la scoala, poate stiu ei care este problema.
Daca asa nu afli atunci intereseaza-te la Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala din judetul tau.