| Maria3802 a întrebat:

Am implinit varsta de 18 ani si am fost cu bunica mea sa imi reinoiesc buletinul, precizez ca aceasta m-a luat in spatiu. Dupa multe alergaturi prin oras din cauza doamnelor de acolo care nu stiau de capul lor am reusit sa finalizez toate etapele infiintarii buletinului!
Astazi am fost sunata de catre o doamna de acolo care mi-a spus ca nu mi se poate face buletinul si ca trebuie sa ma duc la cadastru impreuna cu bunica mea deoarece pe buletinul bunicii mele este scris bloc 39C iar pe contractul apartamentului este scris doar 39! Este normal sa nu mi se poata face buletinul tinand cont ca bunica si unchiul meu au buletinul facut pe aceiasi adresa in ciuda acestui mic detaliu?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este posibil, fiindca adresa nu corespunde exact.
Un singur lucru ma mira: cum au trecut 39C pe actele de identitate ale bunicilor desi pe contract era trecut 39.