| OooooLllll a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am 20 de ani si am cazier la politie aici in Romania, vreau sa merg la lucru in Germania, o sa poata sa ma angajeze (la McD) daca nu duc cazierul? Cineva mi.a zis ca daca nu am facut nimic in Germania nu conteaza ce am facut in Romania.
P.S. : cazierul il am pentru ca nu am avut permis de conducere si am avut si viteza +minor.. Dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu ai treaba atat timp cat firma e germana si nu e intermediar roman care te trimite acolo, daca era intermediar in tara la noi iti cerea cazierul

1 răspuns:
| OooooLllll explică:

Multumesc happy