| eek a întrebat:

am nevoie de informatii despre cum ar putea cineva din afara europei sa obtina un pasaport prin casatorie.

2 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Dac are bani cam 15mii de euro si gaseste o romanca poate sa se casatoreasca de forma sa locuiasca in preuna pentru ca se fac controale inopinante la dresa lor de catre cei de la biroul de e4migrari am vrut eu sa imi fac in suedia mi-a cerut 10mii de euro imi facuse reducere 5000 pentru ca ma cunoste tipa ea find suedeza