| Sucki a întrebat:

Buna, am nevoie urgent de o modalitate de a afla cui aparține un număr de telefon, ma tot suna cineva sa ma amenințe cu niște chestii și nu vrea sa spună cine e și a sunat cu număr

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti pui pe telefon o aplicatie care inregistreaza apelurile. In conditiile in care cineva te ameninta cu moartea poti depune la politie o plangere. Astfel de apeluri cu numar ascuns se pot devoala avand in spate o hotarare judecatoreasca si doar daca persoana ta este in pericol.
Nu mai raspunde.

| Andreeush a răspuns:

Du-te la poliție dacă te amenință.

| Sabinacernat7 a răspuns:

Înregistrează și du-te la poliție

| mamnmaIrinel a răspuns:

Memorează numarul si vezi daca are cont de WhatsApp
Poate are cont

| Sucki explică (pentru mamnmaIrinel):

Nu are, vreau sa aflu Singură, nu-i cazul de dus la poliție