| lanadelrey15 a întrebat:

Buna, am o intrebare, daca se intampla sa am 10 absente intr-o luna imi voi pierde bursa sociala? sunt confuza pentru ca pe internet scrie ca de la 20 o vei pierde, deci de la 10 sau 20? (nu am acest numar de absente dar sunt curioasa)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La 10 absente nemotivate intr-o luna se suspenda bursa doar in acea luna, dupa aceea o primesti iarasi in luna urmatoare, bineinteles daca nu mai faci 10 absente nemotivate si in acea luna.

1 răspuns:
| Anonymous6527aaa a răspuns:

Buna! Din ce stiu eu la 10 absente nu vei mai avea bursa de merit iar la 20 de absente se scade nota la purtare ( nu stiu sigur)