| Alexluchi20 a întrebat:

Buna.Am o întrebare.In viitor ar putea fi un război SUA-China.In caz de va fi acesta se va desfășura pe teritoriii gen SUA sau in Pacific.Adică in timpul războiului cei care locuiesc in SUA ar trebui sa plece in alta țara sa poata sta liniștiti pentru ca războiul se desfășoară in Pacific.Zic asta pentru ca nu știu dacă ați auzit dar a apărut acum o carte noua danger zone:The coming conflict with China, in care zicea ca in viitor va fi un conflict SUA China.Și tot la fel o organizație de director ceva le nume csis au vorbit despre aceasta carte și ca in viitor va fi război SUA China.Este adevărat ce zice cartea aia.Sa aveți o zi buna

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

| Alexluchi20 explică (pentru Violleta2022):

Și sa băgăm răul in fata IN CAZ DE VA FI cei din SUA și din China trebuiesc sa se mute in alta țara sau pot sta fără grij

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Da, se muta unii la ceilalti!

| Alexluchi20 explică (pentru Violleta2022):

E adevarata ca faci misto nu?