| Mary_Cleoo_1996 a întrebat:

am si eu o intrbebare, am terminat liceu anul acesta si nu mi-am bagat somajul se mai pot depune actele acum sau e prea tarziu? nu am fost angajata nicaieri am fost plecata la parintii mei in afara... multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este mult prea tarziu. Trebuia sa mergi la AJOFM, pentru luarea in evidenta, in maximum 60 de zile de la terminarea cursurilor cl. a XII-a, respectiv pana in 29 iulie 2015.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acum NU mai poţi solicita Ajutorul de şomaj :(

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-de-liceu/

Toate cele bune!

| fredow a răspuns:

Cred ca inca poti sa-ti depui dosarul.Du-te la AJOFM-ul din orasul tau sa te interesezi happy