| FlorinaE1997 a întrebat:

Am și eu o nelămurire. Am făcut un an de facultate. Primul semestru fiind la buget, apoi trecând la taxă. După acest an, am încetat să mă mai duc, din diverse motive, dar nu mi-am retras dosarul. Pur și simplu, nu m-am dus. Acum vreau sa încep o altă facultate. Dacă ma voi duce să îmi retrag dosarul, îmi vor spune ca trebuie sa plătesc acel semestru în care am intrat la taxă sau ce altceva? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa platesti taxa de studii pe al doilea semestru. Daca vrei sa intri tot pe loc bugetat la a doua facultate va trebui sa platesti taxa de studii si pe primul semestru, altfel vei putea intra numai la taxa.

| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa adaug ceva la primul comentariu
Nu iti vor da dosarul daca nu platesti taxa pe al doilea semestru.