| LeKIll a întrebat:

Salut!
Am întrat anul acesta la facultate-buget, am primit și bursa dar as dori sa ma retrag după primul semestru.
V a trebui sa le plătesc ceva?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu ai nimic de platiti aici doar ca daca o sa te inscrii la alta facultate dupa, un an o sa-l platesti ca l-ai facut aici la buget.

| LeKIll explică (pentru RoCkKiD):

Si dacă fac tot anul, va trebui sa plătesc?

| RoCkKiD a răspuns (pentru LeKIll):

Nu conteaza cat ai facut din anul ala. Dupa ce ai semnat contractul de studii, s-a dus anul la buget.

3 răspunsuri:
| Mariann43 a răspuns:

Salut, daca ai intrat la buget si nu la taxa, nu va trebui sa platesti nimic.