| Lifestealer1 a întrebat:

Am si eu o nelamurire: cei care au luat bacul pot sa primeasca somaj pana la inceperea facultatii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai reusit la facultate nu poti primi indemnizatie de somaj. Numai bine!

3 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Nu. Primesti somaj numai dupa ce ai muncit cel putin 12 luni, ai platit taxe si impozite

| shtefy a răspuns:

Poti primi, dar trebuie sa faci niste manarii, si e cam tarziu acum sa iti pregatesti ce ai nevoie happy

| alexandracazan a răspuns:

Da sigur! toti pot primi soaj si daca au luat bacul si daca nu tongue
FUNDA?