| 121huuu a întrebat:

as vrea sa imi fac un abondament la eMAG pentru a-mi lua un telefon vreau sa stiu ce mi s-ar putea intmpla daca nu platesc abonamentul

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Abonament la eMAG? Nu exista asa ceva.Iti cumperi telefon de la eMAG, la liber, dar abonamentul ti-l faci unde vrei tu.Te-ai nascut ieri?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu ce e ala abondament, dar abonamentul daca nu il platesti vor incepe niste telefoane de la o firma de recuperari pana cand vei fi dat in judecata si se va ajunge la executare silita

| Nonameagain a răspuns:

Executare silita, dosar penal, etc.
De cind face eMag abonamente la telefoane? Poate prin intermediul lor faci abonament la Orange, Vodafone, Telecom.