| AndreeaElena97 a întrebat:

As vrea sa ma adresez aici celor care locuiesc in Galati.As vrea sa imi spuneti toate problemele cu care se confrunta cei din Galati. Problemele vor fi discutate intr-un proiect si se va incerca pe cat se poate rezolvarea lor.Va multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Alexandra0490 a răspuns:

Vaaii... de cand asteptam momentul asta laughing GROPILEEEEEEE sunt cea mai mare problema cu care ma confrunt zilnic in Galati... imi rup masina in doua! Oare se va rezolva vreodata problema asta?

| dianaaaaax a răspuns (pentru Alexandra0490):

Nu cred. X_x

| Alexandra0490 a răspuns (pentru dianaaaaax):

Trist...

| dianaaaaax a răspuns (pentru Alexandra0490):

Da, destul de trist, dar ce să faci? Ei renovează grădina în loc să se ocupe de străzi. oh go on