| SoulReaver a întrebat:

Buna, as vrea sa ma deplasez acasa, eu stau in Cluj in chirie si vreau sa merg acasa in alt judet. Cum trebuie sa completez adeverinta sa nu ma trezesc cu amenda?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La motive scrii: vreau sa-mi inmormantez rudele varstnice care pana acum mai sunt in viata". P

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat acasa nu ai o urgenta nu cred ca ar fi cazul sa te deplasezi

| GabiDumitrescu a răspuns:

E problema de viata si de moarte? Daca nu, atunci nu ai ce cauta acasa. Simplu.