| TheKiller1 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana daca ii stiu prenumele (nu numele de familie)si cu aproximatie locul in care locuieste. Sau unde s-a mutat recent. Ex: daca pot gasi persoanele care au intrat in tara in data de... la vama cu?
Dau funda

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Daca ai suficiente motive ca sa afli aceste informatii, poti afla de la politie.Au toate bazele de date centralizate si cu interpolul. Dar numai daca ai si mai multe date (recunoasterea pozei alte detalii).