| MicutzhaTha a întrebat:

Cum pot gasi o persoana? ii stiu doar prenumele si unde locuieste, da-ti raspunsuri cat mai repede.

2 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Din nefericire pentru tine, acest lucru este imposibil happy Atata timp cat nu lucrezi in cadrul politiei, CIA, FBI si nu mai stiu eu ce nu prea cred ca ai cum sa dai de acea persoana.

| IAmAFreak a răspuns:

Pai daca stii unde locuieste, de ce nu mergi acolo? Daca locuieste la bloc, este o fisa pe la intrare cu toti oameni din bloc si cat au de platit la lumina, apa, etc. si uite asa poti sa-i afli si numele sau la ce etaj sta, sau apartament.
Altceva nu cred ca ai putea face.