| Caaly a întrebat:

Cum pot gasi o persoana. nu am nici adresa lui de acasa.nici ce.a de mess, insa stiu doar numele de familie si numele mic. si foarte vag pe unde locuieste. daca stie cineva?

7 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Buna poti cauta in carti de telefoane online gasesti si dupa nume si iti da si adresa.

| EmiiLoveYou a răspuns:

Buna! Cauta-l pe facebook. Daca gasesti poti face rost de multe informatii de acolo.

| Caaly explică (pentru EmiiLoveYou):

Nu are facebook. acum doi ani era plecat prin strainatate. avea un cont pe hi5..vechiul hi5..insa nu-l mai gasesc. :-s deci nu se poate face nimic.thinking

| MrDumbo a răspuns:

Intreaba prietenii de el thinking incearca sa faci rost de numarul de telefon de la prieteni vecini.

| Caaly explică (pentru MrDumbo):

De prietenii lui. stiu doar numele mic. si/sau poreclele.:-s in restthinking

| MrDumbo a răspuns (pentru Caaly):

Plimbate prin zona aia in care sta si probabil o sa va intalniti! Funda? big grin

| AspireA a răspuns:

Carte de Telefon