| phm a întrebat:

Daca am o datorie la Vodafone(care a fost trimisa unei firme recuperatoare de cateva luni), in urma careia ei mi-au inchis abonamentul si eu urmeaza sa o platesc, vor redeschide abonamentul numai daca vreau eu sau ma vor "obliga" sa platesc pentru redeschidere?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Odata ce datoria ti-a fost transferata la o firma de recuperare,deja pentru Vodafone figurezi ca,,rau platnic,,. Teoretic,dupa plata datoriei, plus comisionul, poti solicita reactivarea abonamentului, iar ei iti v-or redeschide reteaua, daca mai ai din perioada abonamentului.Numai ca-ti limiteaza minutele ce depasesc abonamentul.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se va redeschide abonamentul, va trebui sa faci un abonament nou, daca tu vei cere si firma va accepta. Numai bine!