| ShaarawyFTW a întrebat:

Am un abonament la Vodafone de cateva luni pune (7-9). nu mai stiu sigur.
Ideea este ca vreau sa-l maresc (am unul de 8 euro si vreau sa-l fac de 31E) si totodata sa-m iau un Iphone SE 32GB (sunt constient ca trebuie sa platesc in plus pentru telefon, dar... ca sa maresc abonamentul, o sa fie nevoie sa platesc pentru ca nu s-a terminat inca cel actual?)

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Daca maresti abonamentul nu sunt probleme.Trebuie sa le scrii un e mail si o sa primesti raspuns rapid.

| xerxes1 a răspuns:

Recomand sa-ti cumperi telefonul separat, o sa iesi mult mai ieftin.
Un Se se vinde nou cu 1500 de lei.

| ShaarawyFTW explică (pentru xerxes1):

În momentul de fată nu sunt dispus să dau 1.500 lei pe un SE. ştiu că ieşi mai bine la liber.

| LumiBo a răspuns:

Nu, se face un upgrade la contract si se extinde. Atat tot ce vrei avea un nou contract pe inca 2 ani minim