| anonim_4396 a întrebat:

Daca o persoana are astm bronsic poate da pentru permis de conducere? happy Multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poate obtine permisul de conducere, astmul nu este o boala care sa te faca inapt pentru conducere.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio treaba astmul cu permisul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anticipat*

| Hutzy95 a răspuns:

Începând de anul acesta nu mai au voie și toți cei care suferă de astm bronsic vor avea permisele anulate, pentru ca acum dacă suferi de unele boli nu mai ai voie sa deții permis de conducere chiar dacă din punct de vedere al sănătății poți fi apt. România, tara tuturor posibilităților

| FkThRz a răspuns:

Sigur ca da!